سود حامی و دسترسی آنی

کارت بانکی متصل به حساب کارگزاری و عضو شبکه شتاب

درخواست مفید کارت

سود حامی و دسترسی آنی

با مفید کارت، شما دیگر هیچ دغدغه‌ای بابت برداشت آنی وجه ندارید. بنابراین می‌توانید با خیال راحت وجوه بلا‌استفاده خود را نزد حساب کارگزاری نگه دارید و با مشارکت در طرح حامی، از سود مداوم بهره‌مند شوید و در صورت نیاز مانده نقد خود را در هر لحظه‌ از ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته (حتی روزهای تعطیل) با مفید کارت برداشت کنید.

یک کارت با قابلیت‌های ویژه

با مفید کارت، شما می‌توانید به‌صورت آنی مانده حساب خود نزد کارگزاری مفید را برداشت کنید. مفید کارت عضو شبکه شتاب است و انجام تراکنش‌هایی مانند برداشت وجه از دستگاه ATM، کارت به کارت، خرید از فروشگاه‌ها و درگاه‌های اینترنتی، پرداخت قبوض و سایر خدماتی که از یک کارت عضو شبکه شتاب انتظار می‌رود، از طریق آن امکان‌پذیر است.

یک سرمایه‌گذاری کم ریسک

طرح حامی یک طرح حمایتی ویژه مشتریان کارگزاری مفید است که مانده حساب آن‌ها نزد کارگزاری را در صندوق ثابت حامی، سرمایه‌گذاری و سود آن را به صورت مداوم محاسبه می‌کند. با اضافه شدن مفید کارت به جمع خدمات متنوعی که کارگزاری مفید به مشتریان خود ارائه می‌کند، امکان دسترسی آنی به اصل سرمایه و سود آن برای سرمایه‌گذاران در طرح حامی فراهم شده است.

دریافت و فعال‌سازی مفید کارت از طریق مفید اپ، ایزی تریدر و ایزی تریدر نسخه جدید (Orbis) امکان‌پذیر است.

۱
ورود به مفید اپ
۲
ثبت درخواست مفید کارت
۳
دریافت مفید کارت
۴
فعال‌سازی مفید کارت
۱
ورود به ایزی‌تریدر
۲
ثبت درخواست مفید کارت
۳
دریافت مفید کارت
۴
فعال‌سازی مفید کارت

کارگزاری مفید ظرف حداکثر دو هفته با اخذ تأییدیه‌های مربوطه از شبکه بانکی، مفید کارت را صادر و به نشانی شما ارسال خواهد کرد.
پس از فعال‌سازی مفید کارت، رمز اول آن از طریق پیامک برای شما ارسال شده و رمز پویا نیز به‌طور خودکار فعال می‌شود.

سوالات متداول

برای دریافت مفید کارت چه باید کرد؟

دریافت و فعال‌سازی مفید کارت از طریق مفید اپ، ایزی تریدر و ایزی تریدر نسخه جدید (Orbis) امکان‌پذیر است.
برای استفاده از مفید اپ، می‌توانید با مراجعه به گوگل پلی یا کافه بازار آن را دانلود و نصب کنید. برای استفاده از مفید اپ (نسخه وب) نیز می‌توانید در مرورگر کامپیوتر یا تلفن همراه خود به آدرس app.emofid.com مراجعه کنید.
پس از ثبت درخواست «صدور مفید کارت»، تأییدیه‌های لازم از سیستم بانکی اخذ می‌شود و در نهایت مفید کارت شما صادر و بسته بندی شده و به آدرس اعلامی شما ارسال می‌شود.

چگونه مفید کارتم را فعال کنم؟

پس از دریافت مفید کارت، برای فعال‌سازی آن به مفید اپ، ایزی تریدر و ایزی تریدر نسخه جدید (Orbis) مراجعه کنید.

رمز مفید کارتم را چگونه دریافت کنم؟

پس از فعال‌سازی مفید کارت، رمز اول کارت از طریق پیامک به شماره همراه شما ارسال می‌شود. رمز پویای مفید کا‌رت نیز به طور خودکار پس از ارسال پیامک رمز اول، فعال می‌شود. پس از آن می‌توانید از مفید کا‌رت، درست مانند سایر کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، برای انجام تمامی تراکنش‌های اینترنتی خود استفاده کنید.

شماره شبای مفید کارتم را چگونه دریافت کنم؟

در مفید اپ، با انتخاب گزینه مشاهده جزئیات کارت در «صفحه مفید کارت» می‌توانید شماره کارت و شماره شبای خود را مشاهده و به‌راحتی آن را کپی کنید.
در ایزی تریدر یا ایزی تریدر نسخه جدید (Orbis)، پس از مراجعه به بخش مفید کارت، روی تصویر کارت بانکی شماره کارت و شماره شبای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید آن را کپی کنید.

آیا به موجودی من در مفیدکارت سود تعلق می گیرد؟

به مانده حساب شما در مفید کارت سودی تعلق نمی‌گیرد، اما از آنجا که شما با در اختیار داشتن مفید کارت دیگر هیچ دغدغه‌ای بابت برداشت آنی وجه ندارید، می‌توانید وجوه بلااستفاده خود را نزد کارگزاری مفید نگه داشته و با مشارکت در طرح حامی، سود مداوم کسب کنید. بدیهی است که در صورت لزوم شما می‌توانید موجودی حساب حامی را در هر لحظه از ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته (حتی روزهای تعطیل) به مفید کارت منتقل کنید.

حداکثر مبلغ برداشت وجه آنی در طول یک روز چقدر است؟

سقف انتقال وجه روزانه از حساب شما در کارگزاری مفید به مفید کا‌رت یا برعکس، بر اساس دستورالعمل‌ها و محدودیت‌های شبکه بانکی برابر با ۵۰۰ میلیون ریال است.

واریز وجه به مفید کارت از حساب شما در کارگزاری مفید چگونه است؟

برای انتقال موجودی قابل برداشت خود در کارگزاری مفید به مفید کارت، در مفید اپ انتقال به کارت را انتخاب کنید. سپس مبلغ مورد نظر را وارد کرده و گزینه «واریز به کارت» را انتخاب کنید.
در ایزی تریدر یا ایزی تریدر نسخه جدید (Orbis)، پس از مراجعه به بخش مفید کارت، با زدن روی فلش دو طرفه، مبدا را حساب کارگزاری و مقصد را مفید کارت قرار دهید. سپس مبلغ مورد نظر را وارد کرده و گزینه «انتقال وجه» را انتخاب کنید.

چگونه از مانده مفید کارتم مطلع شوم؟

موجودی مفید کارت هم در مفید اپ و هم در بخش مفید کارت ایزی تریدر یا ایزی تریدر نسخه جدید (Orbis) نمایش داده می‌شود.

پس از درخواست وجه علت تراکنش واریز و برداشت آنی در صورتحساب چیست؟

طبق قانون نقل و انتقالات وجوه در بازار سرمایه، بازه زمانی واریز وجه به حساب مشتریان یک تا سه روز کاری پس از ثبت درخواست وجه از کارگزاری انجام می‌شود.
در سامانه مفید کارت به دلیل واریز و برداشت آنی وجه قابل برداشت، اعتباری از سوی بانک به حساب مشتری منتقل می‌شود و برای رعایت قانون مذکور، دو روز بعد از ثبت درخواست کاربر در مفیدکارت ، یک سند واریز و برداشت همزمان نیز ثبت می‌شود . به بیان بهتر، بانک به اندازه‌ مبلغی که کاربر در مفید کارت درخواست ثبت کرده، مبلغی را واریز و بلافاصله از حساب مشتری کسر می‌‌کند. لذا در صورتحساب دو آیتم واریز و برداشت با یک مبلغ یکسان مشاهده می‌شود.